Çiljeta dhe Albani bëjnë lidhjen publike, ja cfarë diference kanë mes tyre

Lidhja mes këngëtares Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha është kthyer në një nga lidhjet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Vetëm pak ditë më parë Albani festoi 30-vjetorin e lindjes, ndërkohë që një detaj që ka rënë në sy është diferenca e tij e moshës me partneren e tij.

Ajo është rreth 2 vite e gjysëm më e madhe se Albani, megjithatë kjo diferencë nuk është problem për ta dhe lidhjen e tyre.

Duhet theksuar se ata dy sërish janë pëpjekur të jenë të fshehtë dhe tmos t’i bëjnë gjërat publike.

Loading...

Komente