13 C
tirana
E premte, Gusht 17, 2018
Home Shendeti

Shendeti

Lajme nga shendeti, semundjet e ndryshme dhe kura te sygjeruara nga doktore dhe specialiste te fushes

56,218FansLike
175FollowersFollow
91FollowersFollow
144SubscribersSubscribe