Kjo video tregon se si disa djem u vijne ne ndihme nje gruaje, e cila kishte rene ne uje me makine, bashke me te ishte edhe qeni i saj.

Djemte me shpejtesi i jane afruar me varke makines, dhe duke çare tavanin kane nxjerre me sukses gruan dhe qenin e saj. Ndiqni videon me siper.

Loading...

Komente