Amy nuk lë vënd për imagjinate (foto)

Amy një nga modelet më të bukura në Zelandën e Re, ka publikuar fotot më të fundit të saj shumë sensuale.

Duke pozuar në plazh për revistën e famshme ‘Play Boy’, Amy duket shumë seksi dhe provokuese me bikini të kuqe të cilat i’a vinin në pah pjesët më të mira të saj. Shikoni sa ‘hot’ duket ajo në këto fotografi.

Loading...

Komente