Aksident i rëndë në aksin Prrenjas-Librazhd

Një aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Prrenjas-Librazhd si pasoje e lageshtires ne rruge.

Sic raporton korespondenti yne i ndodhur ne vendngjarje, mjetet te tipit skoda dhe nje furgon i vogel mallrash tipi Renault, jane perplasur koke me koke me njera-tjetren. 

Ne Furgonin i drejtuar drejt Librazhdit ndodheshin dy djem te cilet jane plagosur, ndersa ne automjetin tjeter te tipit skoda jane plagosur dy femije dhe shoferi i automjetit, te cilet jane derguar me mjetet e rastit ne gjendje te tende drejt spitalit. /Albtimes

Loading...

Komente