30 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 26, 2017

Te rekomanduara

Lajme

Çarteri i Ramës ndalohet nga policia e Hollandës

Kryeministri Edi Rama me të mbaruar ceremonia e betimit të Presidenti Ilir Meta, është nisur drejt Rinasit. Aty e priste një çarter dhe rreth...

Kosova

Sport

Mediat greke: Hasi nje trajner i madh

Gazzetta.Gr në Greqi ngre në qiell trajnerin shqiptar në ndeshjen e parë zyrtare në një transfertë delikate si ajo në fushën e Partizanit ku...

Teknologji

loading...

Video

Showbiz

Interesante

Shendeti

E Kuqe