3 C
Tirana
E enjte, Janar 18, 2018

Te rekomanduara

Loading...

Lajme

Vrasja e Ivanoviç, ndikimi në dialogun mes Kosovës dhe Serbisë

Për pasojat që mund të ketë vrasja e Oliver Ivanoviç në stabilitetin e Kosovës dhe bisedime e saj direkte me Serbinë, foli në edicionin...

Kosova

Sport

Zidane: Nuk e shoh dot Realin pa Ronaldon

Zidane ka thënë se nuk mund ta imagjinojë Real Madridin pa Cristiano Ronaldon. Trajneri francez foli sot në një konferencë për media për ndeshjen e...

Teknologji

Loading...
56,774FansaPëlqeje
176NdjekësitNdjek
91NdjekësitNdjek
124AbonentëAbonohu
- Publicitet -
Loading...


Video

Showbiz

Interesante

Shendeti

E Kuqe